KONST / Litografier / Färglitografier 13407125
nr 1340 7125
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 2 st, . Signerad
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:13:47
6/8 21:13:18
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren